SET

Joanna Sass

psychoterapeuta, trener

 

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, magister psychologii, ukończyła Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii, w trakcie szkolenia z Terapii Systemowej Rodzin. Pracowała jako psycholog na oddziale Onkohematologii Dziecięcej Szpitala Klinicznego przy ul. Spornej w Łodzi pracując wspierając pacjentów hospicjum i ich rodziny.

 

W Firmie SET prowadzi grupy rozwoju osobistego i warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci, młodzieży, a także spotkania edukacyjne dla ich rodziców, oraz szkolenia dla nauczycieli. W ramach indywidualnych konsultacji udziela pomocy psychologicznej dzieciom, młodzieży i dorosłym (diagnoza i terapia dzieci oraz rodzin w zakresie trudności wychowawczych, emocjonalnych i społecznych, problemy natury seksuologicznej, adaptacja przedszkolna i szkolna, zaburzenia lękowe).

 

Nieoficjalnie: ze słabością do wysp greckich, słońca i wiatru, próbuje swoich sił w windsurfingu i snowboardzie z różnymi skutkami:), żeby się odstresować czyta książki kucharskie:)

 

 

 


Joanna Sass.pdf